Aktualnie jesteś: Strona główna > Kontakt

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości z państwa strony prosimy o kontakt:

De Heus Polska
Piotr Kasprowicz
tel.: 602 630 292
email: pkasprowicz@deheus.pl

CRV Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o.
Jan Fijołek
tel.: 600 395 215
email: fijolek@hgplus.pl

Aleksander Osten-Sacken
email: osten@hgplus.pl
tel.: 602 350 215

AdiFeed Sp. z o.o.
Monika Figiel
tel.: 607 940 644
monika.figiel@adifeed.pl

BARENBRUG POLSKA Sp. z o.o.
Maciej Hegenbarth
tel.: 662 271 234
email: m.hegenbarth@barenbrug.pl

Alta Genetics Inc.
Mateusz Pankowski
tel.: 519 130 504
email: mpankowski@altagenetics.pl

Adam Lasek
tel.: 501 396 280
email: alasek@altagenetics.pl

 

STREFA KLUBOWICZA

Zaloguj się

Jeśli jesteś zarejstrowanym członkiem Klubu 100-tysięczników

+ Uzyskaj nowe hasło

 

 

Nazwa użytkownika