Poznaj partnerów portalu wspierającego rozwój krów

 • Polski portal internetowy 100tysiecznik.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów o krowach, mleku i nabiale w Polsce. Platforma odwiedzana jest przez ponad 150 000 użytkowników miesięcznie i skupia się na wspieraniu rozwoju małych gospodarstw specjalizujących się w produkcji tradycyjnych ras krów. Partnerzy serwisu są istotną częścią jego sukcesu - bez ich pomocy nie byłby on w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Przyjrzyjmy się bliżej partnerom wspierającym tę wspaniałą inicjatywę:

  • Spółdzielnia Producentów Mleka Mlekovita
   Spółdzielnia Producentów Mleka "Mlekovita". Spółdzielnia, która obecnie składa się z zaledwie pięciu gospodarstw i jednej łąki, ale szybko się rozwija i w bardzo niedalekiej przyszłości ma osiągnąć liczbę 1000 członków. Spółdzielnia powstała w 2010 roku w północnej części Polski, w województwie mazurskim. Jest jedną z pierwszych spółdzielni specjalizujących się w produkcji bydła rasy Ayrshire i Holstein przy użyciu tradycyjnych metod.
  • Krajowa Spółdzielnia Mleczarska WAREM
   WAREM. jest jednym z największych producentów mleka w Polsce, zrzeszającym ponad 2500 członków. To dynamiczna i nowoczesna organizacja - działa od 1998 roku i stała się jedną z najlepiej prosperujących spółdzielni w kraju, z rocznym przychodem ponad 400 mln zł. Oprócz produkcji mleka, WAREM. wytwarza i dostarcza inne rodzaje produktów mlecznych, takich jak jogurty, serwatka, śmietana i odtłuszczone mleko w proszku. Należy podkreślić, że WAREM. jest organizacją bardzo otwartą i kreatywną - jest otwarta na nowe pomysły, także te pochodzące od młodych ludzi zainteresowanych rozwojem branży mleczarskiej.
  • Fundacja: zarządzanie i rozwój rolnictwa małorolnego
   Fundacja na rzecz Zarządzania i Rozwoju Rolnictwa Drobnotowarowego, założona w 1995 roku, jest organizacją pozarządową, której misją jest wspieranie rozwoju w sektorze rolniczym. Są bardzo aktywni, do tej pory zrealizowali ponad 400 projektów, a wiele kolejnych jest w trakcie realizacji. Fundacja jest bardzo cennym partnerem, dzięki doświadczeniu i wiedzy jej pracowników, a także wielu koneksjom zgromadzonym przez lata. Dzięki tym powiązaniom mogą wspierać projekt, promując go poprzez komunikację z rządem, innymi organizacjami pozarządowymi i prasą. Mogą również pomóc w zapewnieniu finansowania.
  • Global Beef Technologies & Services Ltd
   Firma ta produkuje i dostarcza sprzęt dla przemysłu mleczarskiego, jak również szeroki wachlarz innych urządzeń. Specjalizuje się w produkcji w pełni automatycznych maszyn do produkcji sera, jak również do produkcji serwatki i innych pokrewnych produktów. Firma ma długą tradycję i wieloletnie doświadczenie w branży, co znalazło odzwierciedlenie w jakości ich urządzeń. Global Beef Technologies & Services Ltd. to firma bardzo dynamiczna i zawsze otwarta na nowe pomysły. Są otwarci na współpracę z młodymi ludźmi, którzy angażują się w rozwój branży mleczarskiej.
Partnerzy